• Čerstvé hlavičky 2024

Milí rodičia a priatelia školy,

opäť tu máme hlasovanie v programe Čerstvé hlavičky od spoločnosti Kaufland, vďaka ktorému môžeme do školy opäť získať prísun čerstvého ovocia a zeleniny každý týždeň.

Budeme radi, ak sa nám do tohto programu podarí zapojiť aj budúci rok.

Pri prvom hlasovaní je potrebné zaregistrovať sa na webstránke https://www.cerstvehlavicky.sk/Hlasujúci bude vyzvaný na zadanie emailu a mobilného čísla, na ktoré bude zaslaná overovacia SMS s vygenerovaným kódom. Po zadaní správneho kódu z SMS sa dokončí registrácia. Po dokončení registrácie sa udelí hlas vybranej škole . Pri ďalších návštevách stránky stačí, keď sa hlasujúci len prihlási a zahlasuje.

Hlasovať je možné každý deň 1x za NAŠU ŠKOLU.

Priebežné poradie hlasovania je zobrazené na webovej stránke projektu.

Minulý rok sme zapojili starých rodičov, tety, ujov, susedov, kolegov v práci, známych... vďaka tejto vašej obrovskej pomoci majú deti prísun vitamínov z tohto projektu aktuálny školský rok.

Ďakujeme za pomoc pri oslovovaní hlasujúcich a za každý jeden hlas.