•  Základná škola, Ul. Poľná 1, Veľký Krtíš

Vážení rodičia!

Nástup žiakov 1. – 4. ročníka ZŠ, Ul. Poľná 1 vo Veľkom Krtíši po jarných prázdninách je

22. februára 2021.

V prevádzke je  školská jedáleň.

Vyučovanie začína o 8,00 h a trvá do 12,00 h. Vyučovanie je v rozsahu 4 hodiny denne podľa stanoveného rozvrhu (ako pred jarnými prázdninami).

Od 12,00 je v prevádzke ŠKD (družina) do 16,00 h.

V prevádzke je ranná družina od 6,00 h.

Vstup žiak do školy je podmienený tým, že zákonný zástupca žiaka, ktorý žije v spoločnej domácnosti s dieťaťom sa preukázal negatívnym výsledkom PCR alebo antigénového testu a vypísal Čestné vyhlásenie.

Ak žiak nenastúpi na vyučovanie, zapíše sa do triednej knihy ako chýbajúci a hodiny bude mať ospravedlnené (túto skutočnosť oznámi zákonný zástupca triednej učiteľke). Domáce úlohy a preberané učivo sa doučí sám a požadované úlohy odovzdáva, vo vopred dohodnutom termíne, svojej triednej učiteľke. V prípade slabej spolupráce sa bude postupovať v zmysle pokynov MŠ SR.

U žiakov 5. – 9. ročníka stále prebieha dištančná forma výučby.

Želám všetkým krásny deň a všetci sa tešíme na ďalšiu spoluprácu!

Onedlho sa uvidíme.

S pozdravom                                                                           Mgr. Renata Mináriková

Vo Veľkom Krtíši, dňa 18. 02. 2021