• O2 Športová akadémia Mateja Tótha už čoskoro aj na našej škole

•

Nakoľko sa našej škole podarilo vyhrať grant, tento víkend sa zúčastnila pani učiteľka Mgr. Klaudia Vajová školenia a stala sa tak trénerkou O2 Športovej akadémie. Od februára sa  rozbehnú  pravidelné tréningy s našimi prvostupniarmi...

O2 Športová akadémia Mateja Tótha je kvalitná voľnočasová aktivita v podobe krúžkov na 1. stupni základných škôl. Akadémia pomocou prepracovanej metodiky a školených trénerov poskytuje deťom všeobecný športový základ, ale aj motiváciu a pozitívny vzťah k pohybu. Tréningy sú vyskladané tak, aby deti športovali hravo, dbá sa na ich telesný aj duševný vývin a zároveň deti zistia, na aký šport majú najlepšie predpoklady.

Veľká vďaka patrí hlavne všetkým Vám, ktorí poslali čo i len jeden jediný hlas pre našu školu. ĎAKUJEME

• Aktuálne informácie

• Vážení rodičia, milí žiaci!

Od pondelka 10. januára 2022 sa obnovuje prezenčné vyučovanie pre všetkých žiakov školy.

Výchovno-vzdelávací proces pre žiakov prebieha podľa platného rozvrhu hodín.

Žiaci nosia rúška a prezúvajú sa!!!!

Rodičom  odporúčame, aby svoje deti otestovali ešte pred nástupom do školy t.j. v nedeľu alebo v pondelok ráno 10.1.2022 a následne testovanie oznámili prostredníctvom EduPage alebo telefonicky tr, učiteľom.. Testovanie sa naďalej odporúča opakovať dvakrát týždenne, resp. pri vyskytnutí sa príznakov ochorenia. V prípade pozitivity treba ihneď oznámiť pozitivitu dieťaťa škole a následne detskému lekárovi, ktorý rozhoduje o karanténe dieťaťa.

Nezabudnúť odovzdať cez Edupage alebo priniesť do školy 10.1.2022 PÍSOMNÉ VYHLÁSENIE O BEZPRÍZNAKOVOSTI !

Do školy má nastúpiť len zdravé dieťa.

Škola postupuje podľa Školského semaforu. V prevádzke bude ŠKD aj školská jedáleň.

Ďakujeme Vám za spoluprácu a pochopenie.